Художня студія

OFF

 

slide_0slide_1slide_2slide_3slide_4

Художня студія для дітей та дорослих

Кожна дитина частково геній, а кожний геній – частково дитина. (Артур Шопенгауер)

Програма навчання у нашій студії спрямована таким чином, щоб задовольнити потреби і творчого розвитку, і професійної художньої підготовки.

Протягом навчання закладаються та розвиваються основи творчого бачення та образного

мислення, вміння народжувати та розвивати ідеї, формуються художній смак та індивідуальність, розвивається фантазія та творчий потенціал особистості.

Студійці отримують професійні знання та практичні навики в області малюнку, живопису, композиції, дизайну, декоративно-прикладного мистецтва, основ перспективи, кольорознавства.

художня школа мистецтва, уроки рисования, курсиОволодівають багатьма техніками, як класичними (гуаш, акварель, олівець, туш, соус, сангіна, кольорові олівці), так із сучасними і нетрадиційними (різноманітні фактури –  штампування, пінки, набризги, посипки, робота з трафаретами, тощо). Працюють з пластиліном, дизайнерським папером, виконують колажі та композиції в техніці вітражного розпису.

Творчість – це діяльність, яка народжує дещо якісно нове, що ніколи раніше не існувало, не тільки для даної людини, але і для інших.
 

Запрошуємо у світ творчості.

——————Уважно ознайомтесь з  умовами навчання—————-

Пропущені заняття та оплата

Ви маєте можливість:

  • Платити поурочно, вартість одного заняття складає   90грн. (Оплата вноситься на початку заняття )
  • Придбати абонемент, вартість якого складає   480 грн. на місяць (8 занять).

 —       Оплата за навчання має бути здійснена до 1 числа кожного місяця. Вхід на перше заняття — по абонементних талонах. Керівник студії не має права   допустити до занять, якщо оплата не внесена вчасно. Вартість матеріалів не входить в суму оплати за навчання.

  • —    В центрі існує щорічний внесок на матеріали загального користування. Внесок поверненню не підлягає.

— Усі офіційні святкові дні є вихідними. З 1 по 15 січня – різдвяні канікули.  За період канікул оплата не вноситься.

Заняття проводяться два рази на тиждень висококваліфікованим    професійним художником-дизайнером. Кожне заняття добре сплановане та організоване і проходить під відповідний музичний супровід.   В центрі панує творча затишна атмосфера і забезпечується індивідуальний підхід до кожної дитини.

1-2 рази на рік проходить виставка. В центрі існує  фонд  дитячих робіт, у створенні якого   приймає участь кожна дитина. Відбір робіт на виставку відбувається згідно рішення художньої ради та керівництва центру.

Teл : (097)495-04-54; (066)271-16-09;
м.Боярка вул. Білогородська 19а
школа иностранных языков, англійська та французька, підготовка до ЗНО